Pages Navigation Menu

Filmové novinky

Bláznivá, zatracená láska

USA, 2011

Originální název: Crazy Stupid Love

Režie: Glenn Ficarra, John Requa

Žánr: Komedie, romantický, drama

Stopáž: 118 min.

Premiéra v ČR: 15. 9. 2011

Hrají: Steve Carell, Ryan Gosling, Julianne Moore, Emma Stone, Jonah Bobo, John Carroll Lynch, Marisa Tomei, Kevin Bacon

Zápletka: Čtyřicetiletý Cal Weaver prožívá svůj sen – má dobrou práci, hezký dům, skvělé děti a za manželku lásku ze střední školy. Když ale zjistí, že ho jeho žena Emily podvádí a chce se s ním rozvést, jeho „dokonalý“ život vezme rázem za své. A co je horší – Cal se ocitne ve světě svobodných, jenže sám už několik desítek let nerandil, a tak zažívá jeden neúspěch za druhým.

Volné večery tráví sám v místním baru, kde utápí špatnou náladu. Cala vezme pod ochranu Jacob Palmer – pohledný sportovec lehce po třicítce. Aby Jacob Calovi pomohl zapomenout na jeho ženu a začít nový život, otevře mu zcela nové obzory: flirtující ženy, pánské jízdy a také nový styl.

Cal a Emily nejsou jediní, kdo hledá lásku. Calův třináctiletý syn Robbie se zamiloval do sedmnáctileté chůvy Jessicy, která si zase myslí na Cala. Navzdory Calovu „znovustvoření“, jeho srdce nelze předělat a zdá se že právě to ho stále vede tam, kde začal.

Zdroj: Warner Bros.

Související články:

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen − five =