Pages Navigation Menu

Filmové novinky

Hněv Titánů

USA, 2012

Originální název: Wrath of the Titans

Režie: Jonathan Liebesman

Žánr: Akční, dobrodružný, historický, fantasy

Stopáž: 99 min.

Premiéra v ČR: 29. 3. 2012

Hrají: Sam Worthington, Ralph Fiennes, Liam Neeson, Dann Huston, Edgar Ramírez, Toby Kebbell, Rosamund Pike

Zápletka: Deset let po hrdinské porážce hrozného Krakena, Perseus polobůh, syn Dia, se snaží žít poklidným životem na vesnici jako rybář a sám vychovává desetiletého syna Helia. Mezitím řádí boj o nadvládu mezi bohy a Titány. Nebezpečně oslabení chybějící lidskou oddaností ztrácejí bohové kontrolu nad uvězněnými Titány a jejich krutým vůdcem Kronosem, otcem dlouho vládnoucích bratrů Dia, Hadese a Poseidona.  Tento triumvirát svrhl před mnoha lety jejich mocného otce, který hnije v temné propasti Tartarus, ve vězení, jež se nachází hluboko v rozsáhlém podsvětí.

Perseus nemůže ignorovat volání rodu, když Hades, spolu s božským synem Dia Aresem, změní strany a dohodnou se s Kronosem, že zajmou Dia.  Síla Titanů je stále silnější a silnější, jak zbývající božská síla Dia slábne a na zemi se rozpoutává peklo. S novou pomoci bojovné královny Andromedy se Poseidonův polobožský syn Argenor a odpadlý bůh Hephaestus, Perseus statečně pustí na záludnou výpravu do podsvětí, aby zachránili Dia, přemohli Titány a zachránili lidstvo.

Zdroj: Warner Bros.

Související články:

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

three × four =

Starší příspěvky:
Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka

ČR, 2012 Originální název: Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka Režie: Jan Prušinovský Žánr: Komedie Stopáž: 104 min. Premiéra...

Zavřít