Pages Navigation Menu

Filmové novinky

S ledovým klidem

USA, 2012

Originální název: Cold Light of the Day

Režie: Mabrouk El Mechri

Žánr: Akční, thriller

Stopáž: 120 min.

Premiéra v ČR: 12. 4. 2012

Hrají: Bruce Willis, Henry Cavill, Sigourney Weaver, Jim Piddock, Caroline Goodall, Joseph Mawle, Rafi Gavron

Zápletka: Když mladý byznysmen Will Share (Henry Cavill) přijede do Španělska na týdenní rodinnou dovolenou, není zrovna prázdninově naladěn. Jeho začínající firma má problémy a napjatý vztah s puntičkářským otcem Martinem (Bruce Willis) to všechno jen zhoršuje.

Když je ale Willova celá rodina unesena lidmi, ze kterých se vyklubou tajní agenti pátrající po záhadném kufříku, Will se najednou ocitne sám na útěku. Z ničeho nic se znovu objeví otec Martin a Willův svět se otočí vzhůru nohama, když mu otec prozradí, že je agent v utajení zapletený do mezivládní sítě lží a tajemství. Will musí najít způsob, jak zachránit svou rodinu.

Běží čas stanovený únosci, španělská policie po něm jde za vraždu, kterou nespáchal a tým amerických zabijáků ho chce stejně intenzivně dostat ze zatím neznámých důvodů. Will musí ve spletitých ulicích Madridu rozplést konspirační labyrint. Komu může věřit? Kdo zabil jeho otce? A kde je záhadný kufřík, který je zřejmě klíčem k bezpečné cestě domů? Při hledání odpovědí na tyto otázky Will objeví Lucii (Verónica  Echegui), o které nikdy neslyšel, a která mu chce pomoct. Ztráta otce spojí jejich síly, ale dokážou překonat obrovské nástrahy dříve, než bude pozdě?

Zdroj: Bontonfilm

Související články:

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve + 15 =

Starší příspěvky:
Koupili jsme ZOO

USA, 2011 Originální název: We Bought a Zoo Režie: Cameron Crowe Žánr: Komedie, drama, rodinný Stopáž: 138 min. Premiéra v...

Zavřít