Pages Navigation Menu

Filmové novinky

Drama podle alba Boba Dylana

Světlo světa již spatřilo několik filmů o Bobu Dylanovi nebo jeho tvorbě. Nyní se však objevila zpráva, že brazilská produkční společnost RT Features koupila práva na Dylanovu desku Blood On The Tracks a hodlá podle ní natočit klasické drama.

Album Blood On The Tracks vzniklo krátce po zpěvákově rozchodu s jeho první manželkou Sarou a většina písní je tímto rozpadem manželství inspirována. Dylanův syn Jacob dokonce prý uvedl, že písně na albu jsou jako by jeho rodiče mluvili. Dylan sám však prý nedokázal pochopit, proč byla tota deska tolik úspěšná, leda by si lidé libovali v bolesti. Zároveň však dodal, že ačkoli to tak může vypadat, není album nijak autobiografické a že jsou všechny skladby inspirované Antonem Pavlovičem Čechovem.

Producenti v současné době hledají scénáristu, který by dokázal splnit jejich očekávání s ohledem na společenské drama v náladách, které album vyvolává.

Zdroj: Cinema Blend

Související články:

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 × 1 =

Starší příspěvky:
Plakáty Avengers jsou tu

Na internetu se objevily nové promo plakáty nejočekávanějšího akčního snímku The Avengers. Koukněte se na jednotlivé hrdiny. Zdroj: Wyndham Reward...

Zavřít