Pages Navigation Menu

Filmové novinky

Mafiánovi

MafianoviFrancie/USA, 2013

Originální název: Malavita

Režie: Luc Besson

Žánr: Akční, komedie, kriminální

Stopáž: 111 min.

Premiéra v ČR: 14. 11. 2013

Hrají: Robert De Niro, Michelle Pfeiffer, Tommy Lee Jones, Dianna Agron

Zápletka: Pro někoho zločinci, pro ně rodina… 

Kdysi měl všechny a všechno pod palcem. Ale časy se mění. Bývalý mafiánský boss Giovanni Manzoni (Robert De Niro), jeho rázná manželka Maggie (Michelle Pfeiffer)  a jejich dvě děti jsou za příkladnou spolupráci se zákonem umístěni do programu na ochranu svědků. Žít životem spořádaných občanů se jim příliš nedaří. Zoufalý agent FBI Stansfield (Tommy Lee Jones) je musí opět přestěhovat, protože mafiánské klany zuřivě pátrají po špinavém udavači s jasným cílem. A tak se z nich tentokrát stávají Blakeovi a jejich novým domovem malé, ospalé městečko v Normandii. Jenže staří psi se novým kouskům učí těžko. Jejich chování a zvyklosti jsou pro život v utajení překážkou. Tahle rodinka má mafiánství prostě v krvi.

Svižná akční komedie Mafiánovi vznikla pod režijní taktovkou Luca Bessona (96 hodin, Kurýr, Pátý element, Leon), který se podílel i na scénáři. Výkonným producentem je slavný oscarový laureát Martin Scorsese (Mafiáni, Skrytá identita). V hlavních rolích excelují herecké hvězdy první velikosti – nestárnoucí Robert De Niro a Tommy Lee Jones a stále okouzlující Michelle Pfeiffer.

Zdroj: Bioscop

Související články:

Žádné komentáře

Trackbacks/Pingbacks

  1. Přehled premiér na listopad | FilmFan.cz - [...] Mafiánovi [...]

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nineteen + five =

Starší příspěvky:
Křídla Vánoc

ČR, 2013 Originální název: Křídla Vánoc Režie: Karin Babinská Žánr: Drama, komedie Stopáž: 110 min. Premiéra v ČR: 14. 11....

Zavřít