Pages Navigation Menu

Filmové novinky

Pozdravy ze spermabanky

PozdravyZeSpermabankyUSA, 2013

Originální název: Delivery Man

Režie: Ken Scott

Žánr: Komedie

Stopáž: 146 min.

Premiéra v ČR: 28. 11. 2013

Hrají: Vince Vaughn, Chris Pratt, Cobie Smulders

Zápletka: Kolik máš dětí, tolikrát jsi člověkem

Vince Vaughn: užíval si na Nesvatbách, má za sebou Rozchod s Jennifer Aniston, práci Stážisty a teď  na něj čeká 533 pozdravů ze spermabanky!

Jak by to vypadalo, kdyby třeba takový Jeffrey Lebowski zjistil, že má 533 dětí? David s tváří komika Vince Vaughna je úplně stejný pohodář. Jeho klídek ale skončí, když mu delegace ze spermabanky, kam před 20ti lety daroval svou životodárnou dávku, přinese zajímavý pozdrav. Soudruzi přes spermie totiž udělali chybu a on je teď biologickým otcem 533 dětí. A to je více, než malé množství. A všichni jeho potomci teď navíc požadují odtajnění jeho identity.
Nová komedie Pozdravy ze spermabanky nabízí originální námět a řadu situací, které jsou stejně bláznivé jako dojemné.

David Wozniak ( Vince Vaughn ) patří mezi armádu singles, táhne mu na čtyřicet, životem se protlouká v mikině a teniskách a nechybí mu vlastně nic kromě zodpovědnosti a jakýchkoliv ambicí.  Leckterý našamponovaný kravaťák by ho jednoduše označil za „lůzra“ a souhlasily by i všechny jeho bývalé přítelkyně.  Ale pokud si vzpomeneme na pořekadlo „Odříkaného chleba největší krajíc“, na Davida teď čeká doslova celá pekárna. Zjistí totiž, že je biologickým otcem 533 dětí. Ano, 533. Slovy Pětsettřicettři. Před 20 lety daroval za peníze sperma a jeho spermabanka mu teď posílá velmi zajímavé úroky. Všechny jeho děti navíc teď požadují odtajnění identity svého biologického otce.

Utéct, přestěhovat se, změnit si jméno, nebrat telefony, neotvírat dveře. Běžná řešení David kupodivu zavrhne. Namísto toho se ve slabé chvilce rozhodne vykašlat se na rady svého právníka a otevře Pandořinu skříňku – obálku s fotkami a životopisy svých čerstvě dospělých dětí a rozhodne se je potají poznat. Je to nápad dobrý nebo špatný? Každopádně hodně zábavný!

Zdroj: Bontonfilm

Související články:

Žádné komentáře

Trackbacks/Pingbacks

  1. Přehled premiér na listopad | FilmFan.cz - [...] Pozdravy ze spermabanky [...]

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 − eight =

Starší příspěvky:
Prachanti spí dobře

Francie, 2013 Originální název: Les Salauds Režie: Claire Denis Žánr: Thriller Stopáž: 100 min. Premiéra v ČR: 28. 11. 2013...

Zavřít