Pages Navigation Menu

Filmové novinky

První obrázky ze sci-fi Maze Runner

Režisér Wes Ball právě natáčí adaptaci prvního dílu sci-fi trilogie z pera Jamese Dashnera. Snímek se jmenuje The Maze Runner a v hlavních rolích se představí Dylan O’Brien, Will Poulter, Kaya Scodelariová, Aml Ameen, Thomas Brodie-Sangster a Ki Hong Lee.

Hlavním hrdinou příběhu je Thomas, který se probudí ve výtahu a jediné, co si pamatuje je jeho křestní jméno. Jeho paměť je prázdná. Ale není sám. Když se dveře výtahu otevřou, obklopí jej skupina dětí a uvítá ho na Mýtině – ohromném otevřeném prostoru obklopeném kamennými zdmi.

Nikdo z přítomných netuší, proč a jak se na Mýtinu dostali. Ví jen, že každé ráno se otevírají kamenné dveře do bludiště, jež je obklopuje. Každou noc jsou pak pevně zavřené. A že každých 30 dní se ve výtahu objevuje nový chlapec. Thomas byl očekáván. Ale hned druhý den ráno se ve výtahu objeví první dívka – první dívka v historii Mýtiny. Ještě překvapivější je však poselství, které přináší… Thomas by mohl být důležitější než si myslel. Stačí když odemkne temná tajemství pohřbená v jeho mysli.

Premiéra je v plánu na únor příštího roku.

mazeRunner1

MazeRunner2

MazeRunner3

MazeRunner4

MazeRunner5

Zdroj: MTV

Související články:

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nine + 20 =

Starší příspěvky:
DreamWorks plánuje Hrozny hněvu

Tak už jsme si užili Velkého Gatsbyho (Francis Scott Fitzgerald), čeká nás Na cestě (Jack Kerouac) a nyní se studio...

Zavřít