Pages Navigation Menu

Filmové novinky

Tom Hiddleston si zahraje legendu country Hanka Williamse

TomHiddlestonMarc Abraham bude režírovat podle vlastního scénáře životopisný snímek I Saw the Light o legendárním zpěvákovi country Hankovi Williamsovi. Scénář vychází z knihy Colina Escotta s názvem Hank Williams: The Biography.

Hlavní role se ujme Tom Hiddleston a bude to pro něj vskutku výzva. Williams neměl na růžích ustláno. Dětství prožil ve velké bídě a trpěl rozštěpem páteře. Aby utišil bolest, obracel se zpěvák k alkoholu a morfinu. Kromě těchto zlozvyků ale trpěl i psychickými problémy, což způsobilo, že zemřel ve věku pouhých 29 let.

Natáčení by mělo začít v říjnu v Louisianě a podle dostupných informací, by měl Tom Hiddleston své party i sám nazpívat… Tak uvidíme.

Zdroj: Deadline

Související články:

Žádné komentáře

Trackbacks/Pingbacks

  1. Elizabeth Olsenová se ujme role manželky Toma Hiddlestona v I Saw the Light | FilmFan.cz - [...] k Tomovi Hiddlestonovi a v životopisném snímku o country legendě Hankovi Williamsovi s názvem I Saw the Light se…
  2. Tom Hiddleston na prvních fotkách z dramatu I Saw the Light | FilmFan.cz - […] Sony Pictures zveřejnilo nové fotografie z životopisného snímku I Saw the Light o legendě country Hanku Williamsovi s Tomem…

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four + 7 =