Pages Navigation Menu

Filmové novinky

Letadla 2: Hasiči a záchranáři

Letadla2HasiciUSA, 2014

Originální název: Planes: Fire & Rescue

Režie: Bobs Gannaway

Žánr: Animovaný, dobrodružný, komedie, rodinný

Stopáž: ? min.

Premiéra v ČR: 17. 7. 2014

Hrají v českém znění: Kryštof Hádek, Jaromír Meduna, Hana Vágnerová, Martin Stránský, Otakar Brousek ml., Miloš Hlavica, Zdeněk Maryška

Zápletka: Když se světově proslulý letecký závodník Prášek dozví, že má poškozený motor a už možná nikdy nebude moci závodit, je nucen zařadit jiný rychlostní stupeň a vrhá se do světa vzdušného boje s požáry. Prášek spojí své síly se záchranářským a hasičským veteránem, vrtulníkem Strážcem Břitvou, a s jeho odvážným týmem, jehož členy jsou mimo jiné odvážná hasička Kapka, nákladní vrtulník Větrník, bývalý vojenský dopravní letoun Cabbie či veselá parta neohrožených terénních vozítek, která si říkají Kouřoví skokani. Společně se tento nebojácný tým pouští do boje s rozsáhlým lesním požárem a Prášek zjišťuje, co je třeba k tomu, aby se z vás stal skutečný hrdina.

Letadla 2: Hasiči a záchranáři je novým komediálně-dobrodružným filmem o druhých šancích, ve kterém se představuje elitní tým hasičských letadel, jež svůj život zasvětila ochraně historického Národního parku Písty před lesními požáry.

Zdroj: Falcon

Související články:

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

two × 2 =

Starší příspěvky:
Úsvit planety opic

USA, 2014 Originální název: Dawn of the Planet of the Apes Režie: Matt Reeves Žánr: Sci-fi, akční Stopáž: 130 min....

Zavřít