Pages Navigation Menu

Filmové novinky

Kouzelná romance se dočká pokračování

KouzelnaRomanceRomantická pohádková komedie Kouzelná romance (Enchanted) měla premiéru před celými sedmi lety, ale podle všeho se v následujících době dočká pokračování. Režie by se  měla ujmout Anne Fletcherová a úkol napsat scénáři dostali J. David Stem a David N. Weiss.

Zda se do svých rolí vrátí někdo z původního obsazení se uvidí až tehdy, až studio Disney pravdivost těchto informací potvrdí, k čemuž zatím nedošlo. Do té doby si budeme muset na jakékoli bližší informace počkat.

Pro připomenutí jen dodám, že v původním snímku z roku 2007 hráli Amy Adamsová, Patrick Dempsey, James Marsden, Timothy Spall, Susan Sarandonová, Idina Menzelová a Julie Andrewsová. Zápletka je následující:

Film o pohádkové princezně (AMY ADAMS) z minulosti, kterou zlá královna (SUSAN SARANDON) přemístí do současnosti, je spojením klasické pohádky společnosti Disney s příběhem z moderního New Yorku. Záhy poté, co se ocitne v naší době, je po setkání s pohledným právníkem (PATRICK DEMPSEY) princezna Giselle nucena měnit své názory na život a lásku. Může ve skutečném světě přežít pohádková láska? KOUZELNOU ROMANCI režíroval Kevin Lima (Tarzan, Eloise a Vánoce) podle scénáře Billa Kellyho (Dožeň, co se dá). Původních písně pro Kouzelnou romanci složila v minulosti velice úspěšná dvojice autorů – skladatel Alan Menken a textař Stephen Schwartz (Pocahontas, Zvoník u Matky Boží).

Zdroj: Deadline

Související články:

Žádné komentáře

Trackbacks/Pingbacks

  1. Druhý díl Kouzelné romance se bude jmenovat Disenchanted | FilmFan.cz - […] druhém díle komedie Kouzelná romance studia Disney jsme naposledy slyšeli v červenci minulého roku, kdy se objevily první zatím…

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

9 − 8 =

Starší příspěvky:
Konečně první obrázek Supermana ze snímku Batman v Superman: Dawn of Justice!

Po prvním snímku z natáčení, na kterém jsme si mohli prohlédnout Henryho Cavilla jako Clarka Kenta, je konečně k dispozici...

Zavřít