Pages Navigation Menu

Filmové novinky

Dwayne Johnson v další Ludlumově adaptaci?

DwyaneJohnson2Studio Universal Pictures se snaží získat Dwaynea Johnsona pro hlavní roli ve filmové adaptaci knih od Roberta Ludluma, autora podle kterého vznikla úspěšné série s Jasonem Bournem. Cílem jejich zájmu se tentokrát stal román Jansonův rozsudek (The Janson Directive).

Studio doufá že by tento snímek mohl nastartovat další akční sérii, která by jim stejně jako Bourne přinesla úspěch.

Anotace knihy zní takto: Bývalý tajný agent Paul Janson vede poklidný život a za nic na světě by se nevrátil ke své minulé profesi, k níž patřila i spousta krve. Situaci však změnil únos miliardáře a mírotvorce Petera Novaka – muže, který Jansonovi kdysi zachránil život. Teroristé v čele se záhadným Kalifem nechtějí vyjednávat o diplomatově vydání, vězní ho v téměř nedobytné pevnosti a plánují jeho brutální popravu. Janson vyhoví zoufalé žádosti Novakových lidí, narychlo sestaví tým z někdejších kolegů a snaží se svého přítele zachránit. Jenže operace zkrachuje a z Jansona se stává štvanec na útěku. Z nejvyšších míst přijde rozkaz k jeho likvidaci a vzápětí je na něj nasazena mladá agentka Kincaidová, která ho má dokonale přečteného a dokáže odhadnout každý jeho krok. Jansonovou jedinou nadějí je odhalit, co za tím vším vězí – odkrýt zdrcující pravdu, jejíž dopad by mohl vyvolat války, otřást současným uspořádáním světa a pořádně trhnout kolem dějin.

Zdroj: Variety

Související články:

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five − 1 =

Starší příspěvky:
Hodlá Disney oživit všechny své kreslené klasiky? Vypadá to, že ano! Na řadě je Dumbo.

Díky pokročilé animaci, které dokáže vytvořit realisticky vypadající zvířátka se studio Disney pustilo do hraných verzí klasických pohádek. Jako první...

Zavřít