Pages Navigation Menu

Filmové novinky

Po Kurtu Russellovi zažije velké nesnáze v malé Číně Dwayne Johnson

DwyaneJohnson2Studio 20th Century Fox se rozhodlo natočit remake akční fantasy komedie Velké nesnáze v malé Číně. Hlavní role Jacka Burtona by se navíc měl v nové verzi ujmout Dwayne Johnson.

Scénáře se ujali Ashley Miller a Zack Stentz. A kdo by náhodou snímek z roku 1986 s Kurtem Russellem v hlavní roli neznal, zde je oficiální popis: Hrdiny jsou sympatický řidič náklaďáku Jack Burton, jemuž v čínské čtvrti ukradnou kamión a jeho přítel Wang, kterému zase přímo před očima unesou snoubenku. Jak se brzy ukáže za vším je Lo Pan, 2258 let starý čínský démon, snažící se získat hmotné tělo a ovládnout svět. Aby toho dosáhl musí obětovat dívku se zelenýma očima. Smůlou je, že si k tomu vybere právě Wangovu snoubenku Miao Jin. Hrdinové se spojí s mágem Egg Šenem a společně s klanem Čing Singů se vydají do podzemí čínské čtvrti, aby svedli rozhodující bitvu s démonickým zlem.

Zdroj: The Wrap

 

Související články:

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × three =

Starší příspěvky:
Eddie Redmayne bude Mlokem Scamanderem

V listopadu roku 2016 nás čeká premiéra prvního dílu plánované filmové trilogie podle knihy J. K. Rowlingové Fantastická zvířata a...

Zavřít